Kaskada wyniki

Kaskada to międzynarodowa loteria; loteria kaskadowa, w której zwycięskie numery wybierane są losowo z serii piłek. Potencjalni zwycięzcy są określani przez kolejność, w jakiej losowane są kulki.

Kaskada wyniki

Gra KASKADA to prosta i wygodna loteria online, w której można grać, aby wygrać maksymalnie do 400.000 zł w każdym losowaniu.

Kaskada to gra lotto, w którą gra się wybierając 6 liczb od 1 do 44. Oferuje ona wiele potencjalnych puli nagród.

Nabywcy biletów muszą dopasować wszystkie sześć liczb na swoim bilecie, aby wygrać jackpota. Nie ma gwarancji, że wygrasz cokolwiek z biletem Kaskada, ale jak wszystkie gry loteryjne, gracze mają szansę na wygranie sumy pieniędzy zmieniającej życie!

Pierwsza nagroda, która niesie ogólne prawdopodobieństwo 1/5,000,000 na losowanie, jest wygrana, jeśli bilet pasuje tylko sześć głównych liczb.

Oprócz tego jackpota są jeszcze cztery nagrody za trafienie pięciu głównych liczb i jedna za trafienie czterech. Te mają prawdopodobieństwo 1/10,000 na losowanie i są wygrane przez około jeden na każde 85,000 posiadaczy biletów.

Pozostałe nagrody są wygrywane przez dopasowanie tylko trzech lub czterech głównych liczb. Te nagrody mają ogólne prawdopodobieństwo 1/10 na losowanie i są wygrywane przez około jednego na każdych 3,500 posiadaczy biletów.

Nagrody

Gra jest prowadzona od 1997 roku. Nagrody wypłacane są z funduszu utworzonego z wpływów ze sprzedaży losów. Wielkość funduszu zależy od liczby sprzedanych losów i wysokości wygranej. Nagrody w grze są gwarantowane przez rząd.

Wyniki kaskadowe są aktualizowane w czasie rzeczywistym i można przeglądać historię losowań z poprzednich losowań.

Każdy z wyników losowania Kaskada Lotto jest w pełni kontrolowany przez niezależną stronę trzecią – dzięki czemu gracze mają pełne zaufanie do gry. Każda nagroda jest gwarantowana, a 100% ze sprzedaży losów trafia do puli nagród.

Kaskada Lotto posiada również unikalną mechanikę gry “lucky dip”, co oznacza, że gracze nie muszą dopasować wszystkich sześciu numerów w określonej kolejności, aby wygrać jackpota lub jedną z innych wspaniałych nagród w ofercie.

 

Author: kredyt-samochodowy24.pl